Kamera IP z podświetleniem IR

Firma Compro Technology wprowadziła do sprzedaży kamerę sieciową IP540 z podświetleniem IR, cyfrowym zoomem 4x i kompresją H.264. Kamera pozwala na ruch w poziomie w zakresie 340 stopni oraz w pionie w zakresie 100 stopni.

Zainstalowane w kamerze diody podczerwieni pozwalają na stały monitoring - 24 godziny na dobę - w każdych warunkach oświetlenia. Wbudowany slot na karty pamięci MicroSD i MicroSDHC umożliwia zapisywanie obrazów z kamery. Dzięki dodatkowemu modułowi WL150 USB możliwe jest komunikowanie się z kamerą bezprzewodowo w standardzie 802.11 b/g/n.

Do Compro IP540 dołączono zestaw aplikacji stanowiących system zdalnego nadzoru. Możliwy też jest zdalny nadzór poprzez 3GPP (telefony komórkowe). Zarządzanie wieloma kanałami oraz kontrola urządzeń mobilnych są możliwe dzięki WebVuer - intuicyjnemu oprogramowaniu do zarządzania kamerami, opartemu na przeglądarce IE.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200