Kajkowski w sądzie

Firma Computer Studio Kajkowski w Gdańsku rozpoczęła w listopadzie ub.r. szkolenie sędziów w zakresie posługiwania się komputerami w systemie Mikrosil-2 z dodatkowym oprogramowaniem pozwalającym na wyszukiwanie aktów prawnych oraz orzecznictwa Sądu Najwyższego.

Firma Computer Studio Kajkowski w Gdańsku rozpoczęła w listopadzie ub.r. szkolenie sędziów w zakresie posługiwania się komputerami w systemie Mikrosil-2 z dodatkowym oprogramowaniem pozwalającym na wyszukiwanie aktów prawnych oraz orzecznictwa Sądu Najwyższego. W Studio powstał też program pozwalający na szybkie obliczanie liczby spraw w poszczególnych kategoriach, zaś w indywidualnych sprawach na szybkie naliczanie wysokości należności, wysokości ustawowych odsetek i kosztów egzekucyjnych. Komputery dla bazy RAP i ORZECZ w systemie Mikrosil-2 zostały zainstalowane w sądach okręgu gdańskiego oraz w kancelariach komorników. Trwa też komputeryzacja sekcji ds. rejestrowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200