Kadry

Dariusz Wesołowski (34 l.), dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży, został nowym dyrektorem zarządzającym IBS Polska sp. z o.o. Na tym stanowisku zastąpił Reginę Bisikiewicz, założycielkę i wieloletniego szefa polskiego oddziału firmy. Absolwent Wydziału Matematyki Stosowanej Uniwersytetu w Toronto z firmą IBS Polska jest zwią-zany od roku. Wcześniej, od 1993 r. pracował jako asystent kierownika największego ówczesnego projektu prywatyzacyjnego, podczas którego Zakłady Celulozowo-Papiernicze w Kwidzynie zostały przejęte przez amerykański koncern International Paper. W latach 1997Ń99 był koordynatorem projektu budowy nowego zakładu produkcji opakowań szwedzkiego koncernu AssiDomän.

Paweł Śmigielski (29 l.) został dyrektorem ds. rozwoju w Europie Wschodniej koncernu Kingston Technology, producenta modułów pamięci. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu warszawskiej SGH z firmą Kingston Technology jest związany od 1994 r. Przez ten czas pełnił funkcję menedżera ds. produktów. W roku 2000 objął stanowisko dyrektora handlowego w TCH Components.

Piotr Myśliwiec został powołany na stanowisko dyrektora Fincom Poland, przedstawicielstwa firmy Microcom, producenta modemów. Nowy dyrektor był wcześniej menedżerem ds. produktów Microcom w firmie Megabajt.

Kjell-Ove Blom został nowym prezesem Netia Holdings SA. Zastąpił na tym stanowisku Mattiasa Gadda.

W związku z integracją portalu finansowego Euromoney.pl z polskim portalem finansowym Bankier.pl ze stanowiska zrezygnował Maciej Jarzębowski, dotychczasowy prezes Euromoney.pl. Na czas integracji serwisów i związanej z tym restrukturyzacji do zarządu Bankiera został oddelegowany Christopher Jasiak, przedstawiciel rady nadzorczej, reprezentujący MCI Management SA, który objął stanowisko prezesa zarządu spółki. Jednocześnie ze strony drugiego z udziałowców portalu Bankier.pl, bmp AG i Central & Eastern Europe Venture GmbH, do pracy z zarządem został oddelegowany Piotr Pieniowski, dyrektor ds. inwestycji w bmp Polska sp. z o.o.


TOP 200