KRUS wdroży narzędzia do zarządzania usługami IT

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rozstrzygnęła przetarg na dostarczenie i wdrożenie narzędzi informatycznych w zakresie zarządzania usługami IT. W ramach umowy, firma CompFort Meridian wdroży w KRUS szereg rozwiązań firmy BMC Software. Wartość kontraktu to ponad 1 mln zł.

"Wdrożenie narzędzi informatycznych w zakresie zarządzania usługami IT w KRUS jest kolejnym i ważnym etapem reorganizacji usług IT. Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli przygotować służby IT do sprawnego i spójnego w całej Kasie świadczenia usług na rzecz klienta wewnętrznego i zewnętrznego" - powiedział Mariusz Łutczyk, Wicedyrektor Biura Informatyki i Telekomunikacji w KRUS. W KRUS zostaną wdrożone m.in. BMC Remedy IT Service Management Suite, BMC Remedy Asset Configuration, BMC Remedy Change Management, BMC Remedy Service Desk, BMC Atrium Service Level Management, BMC Remedy Self Service i BMC Atrium Dashboards and Analytics. Wartość kontraktu przekracza 1 mln zł.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200