K-EX zintegrowany z Allegro

Ogólnopolska firma kurierska K-EX zakończyła prace nad pełną integracją swojego systemu informatycznego z platformą aukcyjną Allegro.

K-EX specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych, z których zdecydowana większość prowadzi sprzedaż również za pośrednictwem Allegro. Korzystają przy tym z działającej online aplikacji menedżera sprzedaży - narzędzia pomagającego kontrolować przebieg transakcji. "To bardzo dobre rozwiązanie, ale na etapie przygotowania wysyłki sprzedający musiał tworzyć ręcznie dokumentację do każdej przesyłki. Dla dużych sklepów stanowiło to spore utrudnienie. Dzięki integracji naszego systemu z systemem Allegro udało się usprawnić ten proces. Wszystko odbywa się automatycznie" - wyjaśnia Mariusz Czepiec, dyrektor ds. handlowych K-EX. Skorzysta na tym również odbiorca, który będzie powiadamiany o czasie dostawy, numerze listu przewozowego i aktualnym statusie przesyłki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200