Juniper Mist AI – nowa jakość obsługi sieci przewodowych i bezprzewodowych

Materiał promocyjny Tradycyjne rozwiązania z zakresu przewodowych i bezprzewodowych sieci LAN opierają się na przestarzałych architekturach, którym brakuje skalowalności, niezawodności i elastyczności. W tej sytuacji z pomocą przychodzi rozwiązanie Juniper Mist AI, które wykorzystuje połączenie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz technologii data science i tym samym pomaga w automatyzacji, optymalizacji obsługi, a także uproszczeniu operacji sieciowych.

Juniper Networks z pomocą Mist AI oferuje rozwiązania z zakresu łączności przewodowej i bezprzewodowej, w tym przełączniki z serii EX, punkty dostępu Juniper i usługi w chmurze Juniper Mist. Korzystając z tych rozwiązań, zespoły IT mogą usprawnić operacje i uprościć rozwiązywanie problemów użytkowników.

Wszechstronność przełączników EX

Przełączniki klasy chmurowej zostały zaprojektowane pod kątem konwergentnych oddziałów przedsiębiorstw, kampusów, centrów danych i dostawców usług. Stanowią one odpowiedź na potrzeby firm z zakresu wysokiej dostępności, ujednoliconej komunikacji i wirtualizacji.

Uniwersalność punktów dostępu Juniper

Juniper wprowadza konwergencję Wi-Fi, Bluetooth® LE i IoT dzięki punktom dostępu klasy korporacyjnej. Działają one w połączeniu z architekturą chmury Juniper Mist, obsługiwaną przez SI Mist i w ten sposób gromadzą oraz analizują metadane w czasie rzeczywistym ze wszystkich punktów bezprzewodowych.

Juniper Mist AI  – nowa jakość obsługi sieci przewodowych i bezprzewodowych

Różnorodność usług w chmurze Juniper Mist

Bezprzewodowe rozwiązanie w chmurze jest pierwszą i jedyną platformą w branży, która zapewnia doskonałą łączność przewodową i bezprzewodową użytkownikom końcowym, urządzeniom IoT i klientom przy jednoczesnym uproszczeniu i automatyzacji operacji na potrzeby zespołów IT.

W tym roku Juniper Networks, lider w zakresie bezpiecznych sieci, opartych na sztucznej inteligencji, rozpoczął współpracę z Exclusive Networks Poland. Dzięki niej do oferty polskiego dystrybutora dołączyło rozwiązanie Juniper Mist AI.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Juniper Networks w portfolio Exclusive Networks Poland: https://www.exclusive-networks.com/pl/vendors/juniper-networks/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]