José Van Dijk nową szefową kanału sprzedaży Cisco w regionie EMEA

José Van Dijk stanęła na czele organizacji Cisco EMEA Partner Sales & Routes to Market.

Jose Van Dijk. Foto: Cisco

Przez ostatnie cztery i pół roku José Van Dijk kierowała globalnym zespołem Cisco Operations and Partner Performance. W ciągu 25 lat pracy w Cisco z powodzeniem wprowadziła wiele innowacji w zakresie rozwoju, marketingu, usług czy customer experience. Od teraz, jako nowa szefowa kanału sprzedaży będzie odgrywała ważną rolę w kierownictwie i tworzeniu strategii regionalnej Cisco w regionie EMEA.

„José jest idealną osobą do poprowadzenia sieci partnerskiej EMEA”, mówi Oliver Tuszik, prezes Cisco na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. „Jej wiedza pozwoli na opracowanie kolejnych usprawnień przy współpracy z partnerami. José ma fantastyczne relacje z partnerami w całym regionie i na pewno pomoże im poprawić rentowność ich działalności. Liczymy na jej doświadczenie szczególnie w zakresie cyberbezpieczeństwa, współpracy i usług zarządzanych oraz widzimy nowe, ogromne możliwości dla naszych partnerów”.

Zobacz również:

  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie z nową infrastrukturą sieciową Cisco

„Moim priorytetem będzie spędzanie czasu z naszymi partnerami w regionie EMEA, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspólnie napędzać regionalny wzrost", mówi José Van Dijk. „Z niecierpliwością czekam na wzmocnienie istniejących relacji, zbudowanie nowych i dowiedzenie się więcej o wspaniałej pracy, jaką wykonujemy z naszymi klientami". Pani Van Dijk będzie pracować w biurze w AMserdamie.

Więcej informacji o strategii i programie partnerskim Cisco zostanie przedstawionych na Cisco Partner Summit w Miami. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 9 listopada 2023 roku. Będzie również możliwość obejrzenia transmisji z wydarzenia po rejestracji pod tym linkiem.

Źródło: Cisco

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200