Jest już NIMS 3.0

Novell wprowadził do sprzedaży kolejną wersję oprogramowania Novell Internet Messaging System 3.0. (NIMS). Aplikacja pracuje na systemach: Solaris, Linux i NetWare i obsługuje programy pocztowe, typu ...

Novell wprowadził do sprzedaży kolejną wersję oprogramowania Novell Internet Messaging System 3.0. (NIMS). Aplikacja pracuje na systemach: Solaris, Linux i NetWare i obsługuje programy pocztowe, typu Outlook, Eudora, Novell GroupWise i Netscape Mail.

Podstawową zaletą nowej wersji aplikacji w stosunku do wersji 2.5, jest możliwość obsługi ponad 100 tys. użytkowników na jednym serwerze. W ciągu jednego dnia NIMS 3.0 jest w stanie obsłużyć ponad 1 mln wiadomości. System e-mailowy NIMS 3.0 umożliwia także współdzielenie kalendarza i terminarza poprzez Internet. Nowym systemem można zarządzać z poziomu stacji roboczej Windows lub przeglądarki internetowej.

Zobacz również:

  • HPE zaprezentowało serwer nowej generacji HPE ProLiant RL300 Gen11
  • Aplikacja Inperly Billenium z e-dowodem osobistym

Novell Internet Messaging System 3.0 dostępny będzie od 5 września b.r. u autoryzowanych partnerów Novella w cenie około 40 zł za licencję dla jednego użytkownika.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200