Jerzego Motz z RN na Prezesa Zarządu OEX SA

10 maja 2016 r. Rada Nadzorcza powołała Jerzego Motz, który wcześniej przewodniczył Radzie Nadzorczej spółki na stanowisko prezesa Zarządu OEX S.A. Dotychczasowy prezes, Rafał Stempniewicz, pozostanie w składzie jej Zarządu i jednocześnie jako prezes Zarządu spółki zależnej Tell sp. z o. o. będzie odpowiedzialny za segment Zarządzania sieciami sprzedaży punktów detalicznych. ZWZA zdecydowało również o przeniesieniu siedziby OEX S.A. do Warszawy.

Jerzego Motz z RN na Prezesa Zarządu OEX SA

Jerzy Motz

Pan Jerzy Motz posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w obszarze usług dla biznesu, głównie w branży reklamowej i marketingowej oraz usług ach outsourcingowych, a także na rynku nieruchomości. Od 1993 roku działa aktywnie jako inwestor w nowych obszarach gospodarki.

Współzałożyciel i Partner Zarządzający Neo Investments, odpowiedzialny za rozwój spółek w zakresie projektów deweloperskich oraz inwestycji kapitałowych.

Zobacz również:

  • CEO i kadra kierownicza nie przywiązują uwagi do haseł
  • Niedobór chipów potrwa do 2024 r. - przewiduje Intel

W 1997 r. uczestniczył w tworzeniu pierwszego operatora call center w Europie Centralnej, firmy Call Center Poland.

W 2001 r. doprowadził do połączenia dwóch lokalnych agencji reklamowych, którymi zarządzał (Marketing House i Dialog) z Euro RSCG.

Od 2002 roku prezes Zarządu spółki developersko inwestycyjnej Real Management S.A.

W latach 2004-2008 Prezes Zarządu Grupy Euro RSCG (obecnie Havas Worldwide Warsaw) wiodącej grupy komunikacji marketingowej w Polsce.

Od 2014 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej OEX S.A.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200