Jednym zdaniem

Computer Service Support SA utworzył spółkę Consulting & Training Partners, która ma prowadzić działalność konsultingową w zakresie usług informatycznych i telekomunikacyjnych.

Cap Gemini Group, francuska firma świadcząca usługi w branży informatycznej, przejmie dział konsultingowy Ernst & Young; wartość transakcji wyniesie ok. 11 mld USD.

BIG Bank Gdański podpisał z Softbank SA umowę na dostawę rozwiązań informatycznych o łącznej wartości 7,7 mln zł.

Narodowy Bank Polski podpisał z ComputerLand SA 2 umowy o wartości 8,6 mln zł, obejmujące integrację i rozwój systemów oddziałowych, a także wdrożenie nowego systemu w departamentach centrali.

Prumerica Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA podpisało umowę o wartości 5,4 mln zł z ComputerLand SA na wykonanie w ciągu 2-3 lat sieci nowoczesnych, zdalnie zarządzanych placówek na terenie Polski.

Bank Handlowy w Warszawie podpisał z Prokom Software umowę na dostawę systemu Promak przeznaczonego do obsługi biura maklerskiego i Promak - Sponsor Emisji do obsługi emisji papierów wartościowych.

tp.internet podpisała z Oracle Polska umowę na wdrożenie systemu Oracle Financials.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200