Jeden ComArch

ComArch sfinalizował zapowiadane od miesięcy połączenie z CDN SA. Począwszy od września producent systemów ERP działa już jako niezależny dział krakowskiego integratora. Włączenie w struktury ComArchu pozwoli na zaistnienie CDN także na rynkach zagranicznych. "Prowadzimy już prace nad eksportową wersją systemu CDN" - mówi Zbigniew Rymarczyk, były prezes CDN SA, a obecnie członek zarządu ComArch SA.

Połączenie miało na celu usprawnienie zarządzania i zwiększenie potencjału firmy. Dzięki fuzji istotnie wzmocni się kanał sprzedaży samego ComArchu. Firma chce aby jej produkty oferowali także dotychczasowi partnerzy CDN. Z krakowskim producentem współpracuje ok. 650 firm.

Włączenie w struktury spółki CDN to nie koniec zmian w grupie ComArch. W ramach działań konsolidacyjnych ComArch SA przejął ComArch Kraków SA. Terenowe oddziału ComArch Kraków S.A. (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Bielsku-Białej, Katowicach i Wrocławiu) od dzisiaj (1 września) działać będą jako oddziały ComArch SA.

Zobacz również:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200