Jasny Nec

IRS już wkrótce wprowadzi na polski rynek projektor Nec VT770. Nowy model charakteryzuje się niewielkimi gabarytami przy wysokiej jasności rzędu 3000 ANSI lumenów.

Jasny Nec
Projektor został wyposażony w 0,8-calową matrycę LCD o rozdzielczości 124x768 pikseli. Dzięki wydajnej lampie generującej strumień światła o sile 3 000 ANSI lumenów, nowy Nec dobrze razi sobie w dużych pomieszczeniach lub tam, gdzie panują trudne warunki oświetleniowe. Optyka pozwala na uzyskanie obrazu o przekątnej 100 cali przy ustawieniu projektora w odległości 3 metrów od ekranu. Godny podkreślenia jest fakt, że wśród 19 języków, w jakich prezentowane może być menu, jest również język polski.

Na liście funkcji oferowanych przez projektor znalazła się automatyczna korekta efektu trapezowego w zakresie +/- 40 stopni, co w połączeniu z systemem 3D Reform pozwala na zachowanie idealnej geometrii obrazu nawet przy ustawieniu urządzenia pod kątem w stosunku do ekranu. Aby ochronić projektor przed nieautoryzowanym dostępem, użytkownik może wprowadzić zabezpieczenie urządzenia hasłem i zablokować panel sterowania. Projektor posiada również wbudowaną przeglądarkę kart PC. Użytkownicy z pewnością docenią także możliwość przełączenia projektora w tryb „eco”, w którym żywotność lampy osiąga 3 tys.godzin. Nec VT770 posiada następujące złącza: 2 porty RGB, a także wideo, S-Video i komponentowe. Na wyposażeniu znalazły się także dwa 5-watowe głośniki.

Cena projektora to 18 990 zł netto.

Dystrybutor:

http://www.irs.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200