Jak zbudować infrastrukturę sieciową w chmurze?

NTT DATA Business Solutions zaprasza na webinarium, w trakcie którego będzie można poznać scenariusze multi-cloud connectivity oraz sprawdzić przykłady połączenia rozwiązań chmurowych i on-premise w jedno skomunikowane środowisko. Spotkanie online z ekspertami certyfikowanego zespołu sieciowego odbędzie się już 7 grudnia 2022 r.

Odpowiednie zaplanowanie, zaprojektowanie sieci oraz określenie odpowiedzialności za jej utrzymywanie jest kluczowe w dobie złożonych środowisk wielochmurowych. Podczas e-spotkania przedstawimy przykłady konfigurowania infrastruktury sieciowej w oparciu o platformy chmurowe Microsoft Azure, Amazon Web Service (AWS) oraz rozwiązania on-premise. Porozmawiamy też o networkingu IT: monitorowaniu środowiska, zarządzaniu dostępami oraz utrzymywaniu dokumentacji.

Spotkanie skierowane jest do CIO, dyrektorów IT, architektów rozwiązań IT i działów IT. Do udziału zapraszamy też menedżerów C-level, zainteresowanych tematyką budowania architektury sieciowej, zarówno od strony biznesowej, jak i technicznej.

Zapisz się na webinar: https://hubs.ly/Q01thSX40

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200