Jak z sukcesem cyfryzować firmę? Nowy podcast

Ludzie są podstawą sukcesu transformacji cyfrowej. W tym odcinku podcastu Krzysztof Jaworski, Senior Project Manager w NTT DATA Business Solutions opowie jak przygotować organizację na cyfrową zmianę i sprawne wdrażanie projektów informatycznych.

Cyfryzacja organizacji cechuje się dużą dynamiką zmian. Systemy ERP rozbudowują funkcjonalności, firmy z rozwiązań on-premise przechodzą na chmurowe, ale zmienia się na też sama metodyka prowadzenia projektów. I kompetencje. Bo to od nich wiele zależy. Technologia technologią, ale to ludzie są podstawą projektów informatycznych. Bez kompetentnych specjalistów z firm wdrażających rozwiązania i merytorycznie przygotowanych pracowników organizacji, w której wdrożenie ma miejsce, wdrożenie może być skazane na porażkę. Umiejętne zgranie wszystkich elementów, stron, właściwie zarządzanie i przygotowanie organizacji na cyfrową zmianę, gwarantuje dobrą realizację projektu. Czy tak wygląda otaczająca nas rzeczywistość? Czy polskie firmy są świadome i dojrzałe do transformacji obejmującej nie tylko samą technologię, ale procesy i strategię obecności na konkurencyjnym rynku? O tym między innymi rozmawiamy z ekspertem z firmy NTT DATA Business Solutions w naszym najnowszym podcaście serii Computerworld TOP200. Zapraszamy do słuchania.

Zobacz również:

  • Jak poruszać się w morzu danych?
  • IBM Power10 w Inter Cars
  • 2024 - ciężki rok dla szukających pracy?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200