JTT z FIC

Wrocławski dystrybutor sprzętu komputerowego i oprogramowania komputerowego, firma JTT Computer nawiąże współpracę z tajwańską firmą First International Computer (FIC).

Wrocławski dystrybutor sprzętu komputerowego i oprogramowania komputerowego, firma JTT Computer SA nawiąże współpracę z tajwańską firmą First International Computer (FIC). Azjatycka spółka jest uznanej klasy producentem serwerów, komputerów stacjonarnych i notebooków, a w szczególności płyt głównych.

"Umowa pomiędzy obiema spółkami zostanie podpisana w ciągu najbliższego miesiąca, najdalej dwóch. Już od teraz JTT Computer ma w swojej ofercie płyty główne FIC - 1st Mainboard. Przed końcem tego roku nie planujemy poszerzenia naszej oferty o kolejne produkty FIC. Ale niewykluczone jest w przyszłości zaoferowanie polskim klientom kolejnych produktów tajwańskiego producenta", powiedział Błażej Miernikiewicz, dyrektor marketingu w JTT Computer SA.

Zobacz również:

  • Ericsson i Apple doszły do porozumienia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200