JTT Computer dystrybutorem produktów Polam Suwałki

Wrocławska firma JTT Computer zawarła umowę o współpracy z Polam Suwałki, producentem systemów dystrybucji okablowania w Polsce.

Przedstawiciele JTT Computer poinformowali, że firma zdecydowała się na współpracę z Polam Suwałki ze względu na oferowaną przez obecnego partnera szeroką gamę produktów do dystrybucji okablowania strukturalnego. JTT Computer jest dystrybutorem firmy Molex (dawne Mod-Tap), a oferta Polam Suwałki jest w pełni kompatybilna z produktami Molex.

Dla Polam Suwałki celem współpracy jest pozyskanie silnego i wiarygodnego partnera na rynku teleinformatycznym. Dotychczas podstawowym kanałem dystrybucji firmy były hurtownie elektrotechniczne.

W ramach zawartej umowy, JTT Computer oferować będzie produkty Polam Suwałki, przeznaczone do zastosowań wraz z systemami okablowania strukturalnego: systemy naścienne, podłogowe oraz nadpodłogowe. Sprzedaż produktów Polam Suwałki przez JTT Computer rozpocznie się w pierwszych dniach czerwca.

JTT Computer:

tel.:(71) 3475 868

fax:(71) 3475 805

e-mail: [email protected]

www.jtt.com.pl

Polam Suwałki

tel.:(87) 565 35 91 do 94

e-mail: [email protected]

www.polam-suwalki.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200