JDEdwards w piekarni

Hogart, spółka świadcząca usługi wdrożeniowe, zaadaptuje system wspomagający zarządzanie JDEdwards w firmie Nowakowski-Piekarnie. Pierwszy etap wdrożenia rozpocznie się w lutym br. i obejmie moduły fi...

Hogart, spółka świadcząca usługi wdrożeniowe, zaadaptuje system wspomagający zarządzanie JDEdwards w firmie Nowakowski-Piekarnie. Pierwszy etap wdrożenia rozpocznie się w lutym br. i obejmie moduły finansowe i fakturowanie. Druga faza implementacji systemu ERP planowana jest na czerwiec br. Wówczas w pięciu zakładach piekarskich rozrzuconych po całej Polsce wdrożone zostaną moduły obsługi magazynów regionalnych i zakupów.

Specjalisi Hogarta stworzyli również dla spółki Nowakowski-Piekarnie specjalne aplikacje i interfejsy użytkownika, które obsługują dystrybucję rozproszoną. Wymagała tego specyfika pracy kierowców dostarczających pieczywo do prawie 2 tys. klientów. Każdy z kierowców dokonuje rozliczeń finansowych zamówień.

Zobacz również:

System JDEdwards funkcjonować będzie docelowo na 40 stanowiskach. Na potrzeby systemu firma Nowakowski-Piekarnie zakupiła niezbędna infrastrukturę techniczną, począwszy od serwera uniksowego IBM, bazie danych Oracle, a skończywszy na okablowaniu strukturalnym tworzącym sieć lokalną.


×