Internetowy dysk firmy epartner

Wrocławska firma epartner oferuje pamięć dyskową w Internecie.

Serwis www.edysk.pl umożliwia każdemu internaucie skorzystanie z powierzchni dyskowej (obecnie 25 MB), na której może przechowywać swoje pliki. Usługodawca szacuje, że w krótkim czasie z usługi edysk.pl może korzystać nawet 300 tys. internautów.

Usługa jest darmowa i nie wymaga od użytkownika instalowania na jego komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania: edysk.pl jest obsługiwany wyłącznie przez przeglądarkę internetową.

Serwis www.edysk.pl jest prosty w obsłudze - większość operacji na plikach, np.: zmiana nazwy, usuwanie, kopiowanie, jest wykonywanych przez specjalną aplikacje, która jest zainstalowana po stronie serwera. Interfejs edysk.pl jest podobny do interfejsu zarządzania plików na komputerze użytkownika.

Twórcy www.edysk.pl chcą, by był on idealnym serwisem przeznaczonym do przechowywania osobistych plików użytkownika, kopii zapasowych istotnych dokumentów, dzielenia się plikami czy przenoszenia dużych plików.

Usługodawca zapewnia o bezpieczeństwie danych i ich poufności. Wszystkie dane są przechowywane w dwóch kopiach na różnych fizycznie serwerach. Celem zapewnienia niezawodności systemy edysk.pl są w pełni nadmiarowe na każdym poziomie.

Firma epartner deklaruje, że powierzchnia 25 MB jest tymczasowa - objętość darmowej wersji będzie stale powiększana. Dla płacącego roczny abonament edysk jest powiększany do objętości kilkuset MB.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200