Internetowa premiera filmowa

Firma Revelations Entertainment, należąca do znanego aktora Morgana Freemana, zapowiada, że jeden z jej następnych filmów, którego premierę przewidziano na przyszły rok, pojawi się jednocześniej w kinach oraz w Internecie.

Tytułu owego obrazu na razie nie podano, firma zdradziła za to tytuł jednego z następnych filmów, którego internetowa premiera również nastąpi jednocześnie z kinową - będzie to "Rendezvous for Rama" ("Spotkanie z Ramą", na podstawie kultowej książki Artura C. Clarka).

"Internetową premierę" zapowiedział na targach CES sam Morgan Freeman - miało to miejsce podczas wystąpienia szefa Intela, Paula Otellini'ego (koncern zamierza współpracować z wytwórnią). Freeman prognozuje, że w najbliższych latach dystrybuowanie filmów za pośrednictwem Internetu będzie coraz powszechniejsze - opinię tę potwierdzali przedstawiciele wytwórni Sony Entertainment, Disney oraz kilku innych (ich wystąpienia były zarejestrowane wcześniej - odtwarzano je z taśmy).

Zobacz również:

  • Kolejny gigant technologiczny dołącza do wirtualnych uczestników targów CES
  • Klasyczne Google Sites będzie działać do początku grudnia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200