Internet od Tele2 we Wrocławiu

Firma Tele2 Polska zaoferowała w kolejnej dużej aglomeracji usługę bezprzewodowego szerokopasmowego dostępu do Internetu - Air2.Net. Wrocław jest piątym miastem, którego mieszkańcy otrzymali dostęp do...

Firma Tele2 Polska zaoferowała w kolejnej dużej aglomeracji usługę bezprzewodowego szerokopasmowego dostępu do Internetu - Air2.Net. Wrocław jest piątym miastem, którego mieszkańcy otrzymali dostęp do usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. Usługa Air2.Net jest kierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw.

Air2.Net gwarantuje prędkość przesyłu danych do 512 kbit/s, wykorzystując do tego system radiowej transmisji danych działający na częstotliwości 3,5 GHz.

Zobacz również:

  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą

Usługa Air2.Net dostępna była dotychczas jedynie dla mieszkańców Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania. W tym roku powinni z niej jeszcze skorzystać katowiczanie, a w pierwszej połowie 2002 r. Tele2 rozpocznie świadczenie tej usługi w Łodzi i Szczecinie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200