Internet Plus od Polkomtela

Operator, tydzień po wprowadzeniu usługi dla klientów biznesowych, uruchamia Internet Plus - nielimitowany dostęp do internetu dla użytkowników indywidualnych. Operator utrzymuje, że dostęp jest "nielimitowany" lecz - podobnie jak w przypadku oferty biznesowej oraz konkurencyjnej usługi Blue Connect - korzystający z Internet Plus będą musieli jednak liczyć się z ograniczeniami prędkości transferu danych.

Internet Plus od Polkomtela

Polkomtel: promocyjne plany cenowe Internet Plus

Jak podaje Polkomtel, warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM na 24 miesiące. Opłata aktywacyjna wynosi 61 zł.

W zależności od wysokości opłacanego abonamentu (od 60 do 160 zł) możliwy jest zakup terminali umożliwiających uzyskanie dostępu do internetu po promocyjnych stawkach. Ceny modemów wahają się od 1,22 zł za kartę sieciową GSM/GPRS w najwyższym abonamencie do 739 zł za najbardziej zaawansowany terminal umożliwiający korzystanie z sieci UMTS w najtańszym planie taryfowym.

Internet Plus od Polkomtela

Polkomtel: ceny modemów w usłudze Internet Plus

Na początku czerwca Polkomtel uruchomił "Internet Plus Biznes" dostępny w kilku taryfach w cenie od 49 do 129 zł netto miesięcznie. Ceny pakietów z modemami GRPS/EDGE/UMTS są w promocyjnych cenach od 1 do 599 zł netto. Jak informowaliśmy wcześniej, limity transferu sięgają od 500 MB do 2 GB. Przekroczenie ich skutkuje - zgodnie z zapowiedziami operatora - "możliwością zmiany parametrów technicznych transmisji danych".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200