Internet Explorer 6.0 w wersji beta trafił do testów

Wybrana grupa programistów, partnerów firmy oraz testerów otrzymała wczoraj od Microsoftu wersję beta przeglądarki Internet Explorer 6.0. Wersja ta jest wyposażona w nowe paski narzędzi, które mają uł...

Wybrana grupa programistów, partnerów firmy oraz testerów otrzymała wczoraj od Microsoftu wersję beta przeglądarki Internet Explorer 6.0. Wersja ta jest wyposażona w nowe paski narzędzi, które mają ułatwić dostęp do różnych mediów cyfrowych (pliki wideo, muzyka). Oddzielnie jest też wyeksponowana sekcja obsługi MSN Instant Messenger.

Bliższych szczegółów dotyczących nowej przeglądarki na razie nie podano. Wiadomo jednak, że pasek mediów będzie w większym stopniu integrował przeglądarkę z odtwarzaczem plików Windows Media Player.

IE 6.0 będzie także prawdopodobnie stanowił integralną część systemu operacyjnego Whistler, najnowszej wersji Windows, która ma trafić na rynek w przyszłym roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200