Inteligentny biznes

„Jak uzyskać właściwe informacje z systemów istniejących w Państwa firmie?”- to jedno z haseł przewodnich organizowanej przez IDC konferencji Business Intelligence Roadshow 2003, która 20 listopada odbędzie się w Warszawie.

Impreza w całości poświęcona będzie prezentacji najnowszych trendów w zakresie rozwiązań zarządzania informacją, które pomagają lepiej zrozumieć i szybciej analizować dane niezbędne do podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Celem konferencji jest zarówno prezentacja technicznych zagadnień związanych z systemami BI (Business Intelligence), jak i przybliżenie ekonomicznych aspektów budowy hurtowni danych, ze szczególnym uwzględnieniem zwrotu z inwestycji.

Udział w Business Intelligence Roadshow ma pomóc uczestnikom odpowiedzieć na pytanie – „Jakie informacje są w posiadaniu mojej firmy i ile można zyskać na zintegrowaniu ich w ramach jednego systemu?”, czy też „W jaki sposób udostępnienie odpowiednich informacji właściwym osobom obniża koszty i podwyższa poziom świadczonych usług?”.

Zobacz również:

  • Intel stawia na współpracę z partnerami

Konferencja adresowana jest do kadry zarządzającej wyższego szczebla: prezesów zarządów, dyrektorów IT, szefów ds. finansowych, menedżerów projektów. IDC Business Intelligence Roadshow 2003 jest organizowana przy współudziale czołowych dostawców narzędzi analitycznych: Hyperion, Cognos, SAS, MicroStrategy, Gram Software, Microsoft. Computerworld jest patronem prasowym imprezy.

Więcej informacji:

http://www.idcpoland.pl/konferencje/businessintelligence03

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200