Integrated Solutions: trzykrotny wzrost i 154 mln przychodów za 2012 rok

Integrator należący do Orange Polska zanotował w 2012 roku 154 mln zł przychodów, co oznacza ponad trzykrotny wzrost. W 2012 r. Integrated Solutions podpisał umowy i realizował wdrożenia m.in. w Grupie LOTOS, spółkach Grupy WARTA, Polskiej Organizacji Turystycznej, PZU, Raben Polska czy TIM SA.

"Spółka powstała w czerwcu 2011 r. Od tego momentu dążymy do wkroczenia do pierwszej trójki firm integracyjnych w Polsce, a nasze osiągnięcia pokazują, że jesteśmy na najlepszej drodze, aby tego dokonać. Strategia IS oparta jest na dwóch fundamentach - integracji ICT oraz usługach w modelu Cloud, które konsekwentnie rozszerzamy"- podsumowuje Leszek Hołda, prezes Integrated Solutions.

Warto wspomnieć, że w kwietniu ubiegłego roku IS wprowadził pierwsze na polskim rynku rozwiązanie UCaaS (Unified Communication as a Service), aby kilka miesięcy później prowadzić wdrożenie tej usługi u pierwszych klientów, wśród których znalazła się Grupa Danone, a obecnie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Natomiast w listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła prace nad BaaS (Backup as a Service). To rozwiązanie na bazie technologii EMC służące do wykonywania kopii zapasowych "w chmurze".

Zobacz również:

Firma rozszerzyła również swoją ofertę podpisując umowy partnerskie m.in. z Arbor Networks (pierwsza w Polsce w programie Cloud Signaling), EMC, Interactive Intelligence, marką Jabra, Palo Alto Networks czy VMware. Współpraca z Arbor Networks zaowocowała pierwszym na rynku wdrożeniem przez IS ochrony przeciw atakom DDos w jednym z największych banków w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200