Integrated Solutions trzykrotnie zwiększył przychody

Integrator należący do Orange Polska zanotował w 2012 r. 154 mln zł przychodów, co oznacza ponadtrzykrotny wzrost.

W 2012 r. Integrated Solutions podpisał umowy i realizował wdrożenia m.in. w Grupie LOTOS, spółkach Grupy WARTA, Polskiej Organizacji Turystycznej, PZU, Raben Polska czy TIM SA.

W kwietniu ub. r. IS zaoferował pierwsze na polskim rynku rozwiązanie UCaaS (Unified Communication as a Service), a kilka miesięcy później zaczął wdrożenia usługi u klientów, wśród których znalazła się Grupa Danone, a obecnie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. W listopadzie firma rozpoczęła prace nad BaaS (Backup as a Service). To rozwiązanie na bazie technologii EMC służące do wykonywania kopii zapasowych w chmurze.

Firma rozszerzyła ofertę, podpisując umowy partnerskie m.in. z Arbor Networks, EMC, Interactive Intelligence, marką Jabra, Palo Alto Networks czy VMware. Współpraca z Arbor Networks zaowocowała pierwszym na rynku wdrożeniem przez IS ochrony przeciw atakom DDos w jednym z największych banków w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200