InsERT rozwija ofertę usług w modelu cloud

Do oferty wrocławskiej spółki dołączyły - oparte na modelu cloud computing - usługi archiwizacji danych. Rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników oprogramowania rodziny InsERT GT.

W ramach podstawowej oferty dostępne jest 10 GB przestrzeni dyskowej i 10 GB transferu miesięcznie. Wysokość rocznego abonamentu ustalono na poziomie 199 zł netto. Usługa jest dostępna dla użytkowników aplikacji z rodziny InsERT GT w wersji 1.30 lub nowszej. Do tej rodziny produktów zaliczane są rozwiązania: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT oraz Gestor GT. Przedstawiciele firmy InsERT podkreślają, że z próbnej wersji nowej usługi można nieodpłatnie korzystać przez dwa tygodnie. W ramach tej opcji InsERT oddaje klientom do dyspozycji 1 GB przestrzeni dyskowej. Przedstawiciele spółki zapewniają, że usługa e-Archiwizacji zapewnia pełne bezpieczeństwo danych i pozwala na uproszczenie dostępu do danych składowanych w chmurze. Podobne usługi dopasowane do potrzeb firm sektora MSP oferuje również m.in. Comarch.

e-Archiwizacja to kolejna usługa wrocławskiej firmy oparta na modelu cloud computing. Rok temu, wraz z premierą oprogramowanie InsERT GT w wersji 1.27 do oferty spółki wprowadzono e-Abonament - usługę elektronicznej aktualizacji oprogramowania. Rozwiązanie bazuje na środowisku Windows Azure i zwalnia użytkowników od konieczności ręcznego instalowania, przesyłanych tradycyjnymi kanałami aktualizacji oprogramowania biznesowego. "Po bardzo pozytywnych doświadczeniach związanych z wprowadzeniem do chmury usługi e-Abonamentów, nasz kolejny krok w przestworza to oferta e-Archiwizacji danych gromadzonych w systemach InsERT GT. Także w tym wypadku o wyborze technologii cloud computing zadecydowały elastyczność wykorzystywania zasobów i bezpieczeństwa danych" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu InsERT S.A. Nie wyklucza on również, że w przyszłości w ofercie wrocławskiej spółki pojawią się kolejne rozwiązania biznesowe oparte na modelu cloud.

Zobacz również:

  • Databricks uruchamia usługę LakeFlow
  • Trendy i wyzwania dla przedsiębiorców w 2024 roku – ekspercka analiza Comarch

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200