InsERT dla dystrybutora artykułów dziecięcych

Grapol to dynamicznie rozwijający się dystrybutor artykułów dziecięcych.

Spółka jest właścicielem marki Grapi i sieci supermarketów z artykułami dla dzieci Baby-MaXX. Działalność firmy wspiera zintegrowany system klasy ERP firmy . Oprogramowanie Navireo obsługuje gospodarkę magazynową i procesy logistyczne, wspiera obieg dokumentów, zarządzanie relacjami z kontrahentami.

Wdrożenie zintegrowanego systemu biznesowego pozwoliło na usprawnienie procesów kontroli w gospodarce magazynowej. "Navireo uprościł wiele strategicznych procesów w firmie, co wpłynęło korzystnie na efektywność jej działania. W krótkim czasie działania systemu utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to trafny wybór" - mówi Anna Polewka, prezes firmy Grapol. Na bazie standardów Navireo stworzono nowoczesne procedury obiegu dokumentów, wymiany informacji i usprawniono relacje z kontrahentami.

O wyborze oprogramowania firmy InsERT zdecydowały jego funkcjonalność i elastyczność. Istotną rolę odegrały cena licencji i dostępny system opieki posprzedażnej. Za uruchomienie systemu odpowiadał zespół konsultantów firmy Tespin.


TOP 200