Innowacyjne podejście do współpracy

Efektywna współpraca, praca zdalna, praca w modelu hybrydowym – to tematy, które w przyszłym roku wciąż będą bardzo istotne dla niemal wszystkich organizacji. W tle oczywiście znajdują się narzędzia i rozwiązania technologiczne, które umożliwiają pracownikom sprawne i bezpieczne działanie z dowolnego miejsca. Co warto wiedzieć na ten temat?

W dniach 9-10 grudnia odbędzie się konferencja WebexOne, podczas której zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania podnoszące jakość pracy zdalnej i szeroko rozumianej współpracy.

„Aby praca w modelu hybrydowym była efektywna, konieczne jest stworzenie spójnego i bezpiecznego środowiska IT – działającego niezależnie od miejsca, z którego pracujemy – integrującego rozwiązania do współpracy, bezpieczeństwo, sieć i chmurę. Inżynierowie Cisco nieustannie tworzą technologie łączące ludzi niezależnie od miejsca, w którym się znajdują czy urządzenia, z jakiego korzystają” – stwierdził Przemysław Kania, Dyrektor Generalny Cisco w Polsce.

Zobacz również:

  • Cisco wprowadza suwerenne zarządzanie danymi dla europejskich użytkowników Webex
  • Cisco i Microsoft transmitują dane z prędkością 800 Gb/s

Magia słowa "MY" to jedno z haseł przewodnich konferencji – chodzi oczywiście o magię współpracy w modelu zdalnym, hybrydowym czy stacjonarnym. Podczas dwudniowego wirtualnego spotkania wystąpią liderzy opinii, eksperci i praktycy, partnerzy technologiczni, a także celebryci. Będzie to także okazja do premierowej prezentacji innowacyjnych zmian w platformie Webex. Wśród prelegentów są m.in. Chuck Robbins, Chairman, CEO Cisco; Amal Clooney, ekspertka praw człowieka; RuPaul Charles, ikona pop kultury i przedsiębiorca; czy Gerald Charles, VP Under Armour. Jak widać, będzie można poznać bardzo różne punkty widzenia, wykraczające poza perspektywę technologiczną czy nawet biznesową.

Więcej informacji o programie wydarzenia i rejestracja

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200