Ingram dystrybutorem Cisco

Cisco Systems i Ingram Micro poinformowały o rozszerzeniu na Polskę globalnej współpracy w zakresie dystrybucji i serwisu rozwiązań.

Cisco Systems i Ingram Micro poinformowały o rozszerzeniu na Polskę globalnej współpracy w zakresie dystrybucji i serwisu rozwiązań.

Rozszerzenie współpracy z Ingram Micro jest zgodne z nową strategią dystrybucyjną Cisco, która poza obniżeniem kosztów ma na celu zapewnienie klientom i partnerom firmy jednakowego standardu obsługi na terenie całej Europy.

Zobacz również:

  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa
  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

"Dla klientów Cisco Systems w Polsce umowa z Ingram Micro oznacza stabilność finansową oraz bardzo dobrą dostępność produktów dzięki centralnym magazynom Ingrama obsługującym cała Europę" - powiedział Dariusz Chwiejczak, dyrektor generalny Cisco Systems Poland.

Dystrybucją zaawansowanych produktów i technologii sieciowych Cisco zajmie się nowo utworzony dział Ingram Micro Networking Services (IMNS) z siedzibą we Wrocławiu. Szefem zespołu IMNS został Krzysztof Kłaczek, poprzednio zajmujący stanowisko Cisco Business Manager w STGroup. W ramach zawartej umowy Ingram Micro przejął zobowiązania serwisowe STGroup.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200