Infovide partnerem Tibco Software

Warszawska spółka będzie polskim partnerem konsultingowym firmy Tibco Software. Ten amerykański producent jest dostawcą oprogramowania do integracji aplikacji i rozwiązań aktywnego dostarczania danych.

Infovide będzie polskim partnerem konsultingowym firmy Tibco Software. Ten amerykański producent jest dostawcą oprogramowania do integracji aplikacji i rozwiązań aktywnego dostarczania danych. Oprogramowanie Tibco umożliwia wymianę informacji pomiędzy różnymi systemami czy dostęp do ciągłego strumienia informacji, (np. z serwisów informacyjnych).

Tibco specjalizuję się w rozwiązanaich klasy EAI (Enterprise Application Integration). Najbardziej znanymi produktami firmy są ActiveExchange, ActivePortal i ActiveEnterprise - pakiet integracyjny, oparty na autorskiej platformie komunikacyjnej TIB/Rendezvous. Oferowane przez producenta narzędzia umożliwiają również personalizowanie serwisów internetowych i zawieranie elektronicznych transakcji w czasie rzeczywistym. Z rozwiązań Tibco korzysta m.in. Reuters, który jest jednocześnie wiekszosciowym udziałowcem Tibco Software i globalnym dystrybutorem rozwiązań tej firmy. Infovide jako partner konsultingowy Tibco, będzie świadczyć usługi doradztwa i integracji systemów.

Zobacz również:

  • KE potwierdza, że dane wymieniane między Europą i Koreą Południową są bezpieczne
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Od zeszłego roku, no mocy umowy z Reuters Polska, sprzedażą produktów Tibco zajmuje się także krakowska spółka The Polished Group SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200