Infoshare 2021 – biznes i technologie w jednym miejscu

Blisko 150 prelegentów z całego świata, wystąpień i warsztatów. Najnowsze globalne trendy tech, cyberbezpieczeństwo, startupy i fundusze VC. To wszystko podczas konferencji Infoshare, która startuje już 14-15 października w gdańskim AmberExpo. Powrót do stacjonarnej odsłony nie wykluczy dostępu online – każdy nabywca biletu będzie mógł oglądać transmisję na żywo, czy zapoznać się z projektami startupów na Virtual Startup Expo

Infoshare 2021 – biznes i technologie w jednym miejscu

Fot. Infoshare

Tegoroczna edycja Infoshare – największej technologicznej konferencji w CEE to aż 5 scen tematycznych, na których w tym roku wystąpią m.in. Rob Smedley, ekspert techniczny Formuły 1, Brittany Kaiser, jedna z kluczowych sygnalistek Cambridge Analytica, Erika Cheung z Ethics in Entrepreneurship, Craig Spence ze Spotify Ria Thomas (Polynia Advisory), Fionn Ferreira (Fionn & Co.), Johannes Lenhard z Uniwersytetu w Cambridge, czy Ben Greeven z Litehouse.

Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na konferencję Infoshare za sprawę stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu wydarzeń towarzyszących takich jak Before Party i Great Networking Party z koncertem w Starym Maneżu. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z dedykowanego narzędzia do Matchmakingu (online i offline) powstałego z myślą o założycielach startupów, inwestorach i menedżerach.

Zobacz również:

  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl

W trakcje konferencji odbędzie się też finał konkursu Startup Contest, podczas którego najlepsze startupy powalczą o 30 tys. EUR w gotówce.

Computerworld jest patronem medialnym wydarzenia

Dla czytelników Computerworld przewidziany jest rabat -10% na bilety z kodem: is21-computerworld

Więcej informacji:

Bilety

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200