Informix szkoli resellerów

Informix jest międzynarodową korporacją zajmującą się produkcją oprogramowania z dziedziny systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych oraz narzędzi programowych.

Informix jest międzynarodową korporacją zajmującą się produkcją oprogramowania z dziedziny systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych oraz narzędzi programowych.

Informix znany jest w Polsce od połowy lat 80. i zdobył na naszym rynku znaczącą pozycję. Od 1990 r. ma w Polsce dwóch dystrybutorów (Prokom i Soft-tronik) oraz ponad 60 dealerów i firm tworzących rozwiązania użytkowe z wykorzystaniem produktów Informixa. Z końcem ub.r. Informix otworzył własny oddział w Polsce (na razie nieoficjalnie).

W dniach 4-6 maja br., w warszawskim hotelu Sobieski, odbyło się wspólne seminarium autoryzacyjne Informixa i SCO. Seminarium miało bardzo wysoką frekwencję; wzięło w nim udział 108 uczestników z 89 firm, czyli prawie dwa razy więcej niż w ubiegłorocznych seminariach tych dwu firm, organizowanych osobno. Jest to wyraz rosnącego zainteresowania produktami Informixa i SCO na rynku polskim.

Program seminarium obejmował intensywne szkolenie techniczne, wykłady na temat nowych produktów oraz informacje dotyczące planów na 1994 r.

Organizatorami seminarium byli polscy dystrybutorzy Informixa i SCO: Prokom, Soft-tronik i DHI oraz dystrybutor SCO firma Wimal.

W związku z wielkim zainteresowaniem autoryzacją, Informix i SCO planują zorganizowanie następnego seminarium jeszcze w tym roku (prawdopodobnie jesienią).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200