Infor Birst 7 - analityka w chmurze wspierana sztuczną inteligencją

Birst (spółka firmy Infor specjalizująca się w rozwiązaniach Cloud Business Intelligence i analitycznych dla przedsiębiorstw) poinformowała o dostępności nowej wersji pakietu Birst.

Birst 7 umożliwia organizacjom tworzenie obowiązujących powszechnie i wiarygodnych firmowych wskaźników KPI oraz złożonych korporacyjnych modeli danych. Jednocześnie pozwala zdecentralizowanym zespołom rozszerzać analitykę o własne dane w sposób prosty, skalowalny i powtarzalny. Dodatkowo, kontrolą nad centralnie zarządzanymi zasobami danych można się podzielić z zespołami zdecentralizowanymi, bez potrzeby replikacji czy dublowania danych, utrzymując ich spójność i wiarygodność.

Rozwiązanie to obejmuje także zaprojektowany zupełnie od nowa moduł administracyjny służący do zarządzania scentralizowanymi i zdecentralizowanymi wdrożeniami, zawierający nowe funkcje audytowania i bardziej szczegółowego zarządzania użytkownikami. Umożliwia to organizacjom modelowanie danych bardziej dostosowane do potrzeb poszczególnych użytkowników przy zachowaniu scentralizowanej kontroli nad zgodnością z normami prawnymi i ładem korporacyjnym.

Zobacz również:

  • Apple dalej na celowniku UE. Kolejne dochodzenie w drodze

Podstawowe możliwości obejmują modelowanie danych w skali przedsiębiorstwa, samoobsługowe przygotowywanie danych w ujednoliconym prostym w obsłudze interfejsie, zarządzanie w skali przedsiębiorstwa z wykorzystaniem zaawansowanej orkiestracji danych oraz użyciem Birst Smart Analytics.

Siódma wersja oprogramowania Birst jest już dostępna zarówno w wersji oferty chmurowej, jak i w wersji on-premise instalowanej u klienta w postaci virtual appliance. Virtual appliance oferuje dokładnie takie same funkcje, aktualizacje i poziom wsparcia jak wersja chmurowa dla przedsiębiorstw. Umożliwia to proste przechodzenie pomiędzy różnymi modelami wdrożeniowymi z zachowaniem celów strategicznych i operacyjnych.

Źródło: Omega Communication

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200