InfoViDE wydziela spółkę Premium Technology

Powstanie ona na bazie działu zajmującego się sprzedażą rozwiązań firm Business Objects i Rational Software. Prezesem nowej spółki został Wojciech Wrona.

Od września br. rozpocznie działalność firma Premium Technology sp. z o.o. Została ona utworzona w efekcie wydzielenia z InfoViDE działu zajmującego się dystrybucją oprogramowania firm Business Objects i Rational Software. Prezesem nowej spółki został Wojciech Wrona, dotychczasowy członek zarządu InfoViDE.

Decyzja o wydzieleniu spółki podyktowana została rosnącą popularnością produktów jakie oferowane będą przez Premium Technology. Natomiast InfoViDE postanowiła skupić działalność wyłącznie na usługach konsultingowych. Przedstawiciele firmy zapewniają jednak, że nie oznacza to rezygnacji z oferowania produktów firm Rational Software i Business Objects jak również rozwiązań innych producentów. Będą one dostępne w ramach realizowanych projektów.

W ofercie Business Objects znajdują się rozwiązania typu e-Business Intelligence, natomiast Rational Software jest dostawcą infrastruktury informatycznej wspomagającej analizę, modelowanie i testowanie tworzonych systemów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200