Impuls w przemyśle aluminiowym

Iwamet, firma wyspecjalizowana w produkcji odlewów aluminiowych, będzie korzystać z systemu Impuls 5 w głównych obszarach działalności.

Głównym powodem inwestycji w tego rodzaju oprogramowanie jest, zdaniem przedstawicieli spółki Iwamet, konieczność usprawnienia przepływu informacji między poszczególnymi wydziałami przedsiębiorstwa. To z kolei przekłada się na potrzebę integracji odmiennych modułów funkcjonalnych. Zgodnie z planem, funkcjonalność oprogramowania firmy BPSC będzie obejmować m.in. obszary: finansów i księgowości, środków trwałych, kadr i płac, dystrybucji i gospodarki materiałowej. Uruchomione zostaną również moduły CRM i MRP. Dodatkowo system wesprze zarządzanie budżetami, odzieżą roboczą i wyposażeniem pracowników produkcyjnych, a także narzędziami. W ramach projektu uruchomiony zostanie także system statystyki obrotów handlowych pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej - Intrastat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200