ITSF CUP 20223- mistrzostwa w tenisie ziemnym dla branży IT - podsumowanie

Materiał promocyjny

9 września odbył się finał turnieju ITSF CUP, czyli mistrzostw tenisa ziemnego dla branży IT organizowanych przez IT Solution Factor. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 3 lat i każdego roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Rozgrywki odbyły się na nowo otwartych kortach twardych Legia Tenis & Golf, partnera strategicznego wydarzenia. W finałowym turnieju zmierzyło się ze sobą 13 zawodników, wyłonionych w czerwcowych eliminacjach. Łącznie rozegrane zostały 22 mecze na 4 kortach.

Zwycięzcą ITSF CUP 2023 został obrońca tytułu sprzed roku - Przemysław Chudon (Janaszek Electric), któremu gratulujemy fantastycznej gry! Pan Przemysław otrzymał ufundowaną przez IT Solution Factor nagrodę główną - 2 bilety na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Roland Garros 2024 oraz prezent od Partnera strategicznego turnieju, Lexus Polska – voucher „Weekend z Lexusem”, upoważniający do wypożyczenia Lexusa RX na wybrany weekend. Drugie miejsce w zaciętej do ostatniej minuty finałowej rywalizacji, zdobył Grzegorz Chamulak (Xcomp), a na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Michał Kulikowski (Frogsbyte) i Dariusz Osiak (Centrum Informatyki Resortu Finansów). Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium odebrali również vouchery na grę na kortach Legii, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe turniejowe koszulki. W przerwie między meczami zawodnicy mogli skorzystać z usług masażysty sportowego, który pomógł im zregenerować się po intensywnej grze.

ITSF CUP to jednak nie tylko emocjonujące mistrzostwa i zacięta rywalizacja, ale także okazja do branżowego networkingu, wymiany sportowych i zawodowych doświadczeń, a także spędzenia aktywnego czasu z najbliższymi. W przerwach między rozgrywkami można było obserwować grę najmłodszych zawodników, członków rodzin finalistów, a być może w przyszłości również zawodników kolejnych edycji ITSF CUP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za trzymające w napięciu rozgrywki i gorącą sportową atmosferę! Gratulujemy umiejętności, zaangażowania, wysokiego poziomu gry i ciągłego rozwijania pasji do tenisa. Do zobaczenia na ITSF CUP 2024!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]