ITSF CUP 2022 - mistrzostwa w tenisie ziemnym dla branży IT - podsumowanie

Foto: IT Solution Factor sp. z o.o.

Computerworld W ostatnią sobotę Wielkim Finałem zakończyła się tegoroczna edycja ITSF CUP 2022 - turnieju tenisowego branży IT w Polsce.

W mistrzostwach wzięli udział przedstawiciele branży IT, wyłonieni w toku rozgrywek eliminacyjnych, które trwały od maja. Od samego początku wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom, stąd walka była zacięta i wyrównana. Do rozgrywek finałowych przystąpiło łącznie 12 zawodników. Turniej składał się z 19 meczów, które odbyły się na 4 kortach. Poza sportowym współzawodnictwem uczestnicy mieli okazję do ciekawych rozmów nie tylko o biznesie, ale również o swoich pasjach, szczególnie tenisowych.

„Tegoroczna edycja pokazała, że branża IT może się pochwalić zawodnikami świetnie przygotowanymi fizycznie, grającymi na naprawdę wysokim poziomie technicznym. Rywalizacja zarówno w grupach jak i w fazie finałowej była wyjątkowa zacięta i ciężko było wskazać jednego faworyta. Emocje jeszcze nie opadły, a my zaczynamy planować kolejną edycję ITSF CUP 2023” – komentuje Mikołaj Wiśniak, Wiceprezes IT Solution Factor.

Zwieńczeniem dnia finałowego zawodów był mecz w fazie pucharowej, w którym zacięta gra toczyła się o nagrodę główną – 2 bilety na turniejowy dzień wielkiego szlema - Roland Garros 2023. W półfinale niewiele brakowało, aby ubiegłoroczny zwycięzca – Piotr Saczuk (Suntech) przeszedł do finału, jednak w super tie-break’u ostatecznie wygrał Przemysław Chudon (Janaszek Electric), który następnie po wyrównanej grze wygrał z Dariuszem Osiakiem (Centrum Informatyki Resortu Finansów). Przemysław Chudon został mistrzem rozgrywek ITSF CUP 2022, a wicemistrzostwo drugi rok z rzędu powędrowało do Dariusza Osiaka. 3 miejsce w turnieju należało do Piotra Saczuka oraz Grzegorza Chamulaka (Xcomp).

Wszystkim na podium serdecznie gratulujemy najlepszych wyników, a wszystkim zawodnikom doskonałej formy i imponującej gry, którą pokazali na kortach.

ITSF CUP 2022 - mistrzostwa w tenisie ziemnym dla branży IT - podsumowanie

Foto: IT Solution Factor sp. z o.o.

„Bardzo cieszymy się z organizacji jedynego w swoim rodzaju turnieju dla branży IT w tenisa ziemnego - ITSF CUP. Zaangażowanie naszej spółki w promowanie sportu to element naszych działań promocyjnych i biznesowych, dzięki którym zwiększamy zasięg i rozpoznawalność naszej marki. Przez ostatni rok sponsorowaliśmy warszawski klub piłkarski KTS Weszło, a ostatnio zdecydowaliśmy się na współpracę z sekcją koszykówki klubu Legia Warszawa – wicemistrzami Polski” – mówi Przemysław Panasik, Wiceprezes IT Solution Factor.

Wydarzenie ITSF CUP odbyło się w klubie tenisowym TENES pod Warszawą i zostało objęte patronatem medialnym magazynów dla branży IT – Computerworld Polska oraz CRN (Computer Reseller News Polska).

Organizatorem jest czołowa w Polsce firma z branży technologii informatycznych, oferująca innowacyjne rozwiązania w obszarach: integracji systemów serwerowo-macierzowych, budowy chmur hybrydowych, wirtualizacji infrastruktury i sieci, Security Operations Center, systemów bezpieczeństwa i monitorowania środowiska IT - IT Solution Factor Sp. z o.o.W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]