ITSF CUP 2022 - mistrzostwa w tenisie ziemnym dla branży IT

Foto: IT Solution Factor sp. z o.o.

Computerworld

Finał drugiej edycji tenisowego święta polskiej branży informatycznej ITSF CUP 2022 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 września w klubie TENES w podwarszawskich Jawczycach! W wydarzeniu wezmą udział najlepsi zawodnicy wyłonieni w toku 4 miesięcznych rozgrywek eliminacyjnych. Wśród nich znajdą się przedstawiciele kadry zarządzającej i pracownicy reprezentujący działy informatyczne różnych firm, a także producenci, vendorzy i integratorzy. Uczestnicy powalczą o puchar mistrzostw oraz dwa bilety na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Roland Garros 2023.

Ze względu na duże zainteresowanie poprzednią edycją organizatorzy w tym roku postanowili uruchomić 3 fazy ITSF CUP, na które złożyły się zapisy, eliminacje i turniej!

ITSF CUP 2022 to event inny niż wszystkie. Sportowe emocje i biznesowy networking to nieodłączne elementy turnieju branży IT w tenisie ziemnym organizowanym przez IT Solution Factor.

IT Solution Factor sp. z o.o. - firma oferująca innowacyjne rozwiązania w obszarach: integracji systemów serwerowo-macierzowych, budowy chmur hybrydowych, wirtualizacji infrastruktury i sieci, Security Operations Center, systemów bezpieczeństwa i monitorowania środowiska IT.

Patronat medialny wydarzenia objęli - Computerworld oraz CRN.W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]