IFS zapowiada dalszy rozwój sieci partnerskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

Współpraca z nowymi partnerami ma dotyczyć przede wszystkim sprzedaży i wdrożeń systemu IFS Applications. Rozwojem sieci partnerów w regionie nadal kierować będzie polski oddział firmy IFS.

Obecnie spóła IFS CEE kieruje kanałami partnerskimi m.in. w Czechach, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Białorusi, a także w Gruzji, Turcji, Azerbejdżanie, Uzbekistanie, na Cyprze i w Polsce. "Budując sieć partnerską, dążymy do zwiększenia i poszerzenia dostępności naszych rozwiązań. Naszym celem jest skuteczniejsze dotarcie do potencjalnych klientów w różnych sektorach i segmentach rynku. Jesteśmy także zainteresowani współpracą z firmami o dużych kompetencjach branżowych, które oferują rozwiązania komplementarne względem IFS Applications" - podkreśla Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE. Według niego dzięki współpracy z partnerami możliwe będzie uelastycznienie oferty i skierowanie jej do szerszego grona klientów. Aktualnie partnerami biznesowymi IFS w Polsce jest firma Business Solutions oraz spółka Informatyka. IFS współpracuje również z Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych, a w zakresie realizacji niektórych wdrożeń - z zewnętrznymi integratorami IT.

Zobacz również:

  • Trendy i wyzwania dla przedsiębiorców w 2024 roku – ekspercka analiza Comarch
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200