IFS wzmacnia zespół

Thomas Knorr został dyrektorem ds. obsługi przedsprzedażowej IFS na region DACH i Europy Wschodniej.

IFS wzmacnia zespół

„Cyfryzacja oparta na systemach ERP obejmuje skomplikowane procesy. Obecnie od dostawców technologii oczekuje się, że będą wspierać firmy i doradzać im już od samego początku. Zatrudniając Thomasa Knorra, zyskaliśmy doświadczonego i kompetentnego menedżera w naszym dziale obsługi przedsprzedażnej, który łączy w sobie pasję do technologii z szeroką wiedzą w dziedzinie cyfryzacji i oprogramowania ERP. Jestem przekonany, że Thomas nie tylko istotnie się przyczyni do naszego sukcesu, lecz także znacznie ułatwi naszym klientom cyfrową transformację” – powiedział Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej.

Thomas Knorr pracował wcześniej w firmie Workday zajmującej się produkcją oprogramowania, a w latach 2011–2019, był związany z firmą SAP, gdzie odpowiadał za obsługę przedsprzedażową w zakresie rozwiązań S/4HANA Cloud w regionie MEE.

Zobacz również:

  • Dla bezpieczeństwa warto inwestować w chmurę hybrydową
  • Nowy CIO w Alior Banku

„W ciągu ostatnich kilku lat firma IFS bardzo intensywnie się rozwijała, a obecnie oferuje pełny zakres swoich produktów w chmurze zapewniającej ich ciągłą aktualność, nie zapominając jednocześnie o tym, jak ważne jest oferowanie klientom różnych opcji wdrożenia” — powiedział Thomas Knorr.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200