IE6: wielkie łatanie

Microsoft nie ustaje w udostępnianiu Service Packów dla swoich sztandarowych produktów. Po łatkach dla systemów Windows 2000 (SP3), Windows XP (SP1) oraz pakietu Office XP (SP2), przyszła kolej na Internet Explorera 6.0. Do pobrania jest Service Pack 1, będący dużym zbiorem dotychczas publikowanych oraz nowych poprawek dla tej przeglądarki WWW.

IE6: wielkie łatanie

Service Pack 1 dla IE6

Większość poprawek, które umieszczono w SP1 dla Internet Explorera 6 były już wcześniej dostępne w tzw. Cumulative Patches, regularnie publikowanych przez Microsoft. Instalacja najnowszej łatki polega na pobraniu niewielkiego programu instalacyjnego (ok. 480 KB), który po uruchomieniu sprawdzi stan naszego Explorera, a następnie pobierze z serwerów Microsoftu jedynie brakujące elementy. Jeżeli wcześniej zostały zainstalowane jakieś uaktualnienia, program nie będzie ich już pobierał. Łączna objętość pobieranych plików może wahać się pomiędzy 11 do 75 MB.

Ze względów bezpieczeństwa Microsoft rekomenduje instalację SP1 dla IE6. Łatka dostępna jest na razie dla dwóch wersji językowych Explorera: angielskiej i niemieckiej. Wersji polskojęzycznej możemy się spodziewać za 4 - 6 tygodni.

Zobacz również:

  • WordPress 6.5 trafia na rynek. Oto 5 najważniejszych zmian

Więcej informacji:

http://microsoft.com/windows/ie/evaluation/ie6sp1.asp

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/1228.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200