IE6: polski Service Pack 1

Można już pobrać najnowsze uaktualnienie dla polskiej wersji językowej przeglądarki Internet Explorer 6. Service Pack 1 jest dużym zbiorem dotychczas publikowanych oraz nowych poprawek dla tej przeglądarki WWW. Choć Microsoft nie poinformował jeszcze o tym fakcie oficjalnie, odpowiednie pliki można znaleźć na serwerach firmy.

IE6: polski Service Pack 1

Service Pack 1 dla IE6

W większość poprawek można było zaopatrzyć się już wcześniej, instalując tzw. Cumulative Patches, regularnie publikowane przez Microsoft. W sumie w SP1 znalazło się ok. 70 poprawek różnych błędów, umożliwiających zdalne włamanie się do komputera. Część z nich określana była przez producenta jako krytyczna, tzn. umożliwiająca stosunkowo łatwe "dobranie się" do zasobów komputera ofiary. Ze względów bezpieczeństwa Microsoft rekomenduje instalację SP1 dla IE6.

Instalacja Service Pack 1 polega na pobraniu niewielkiego programu instalacyjnego (ok. 480 KB), który po uruchomieniu sprawdzi stan naszego Explorera, a następnie pobierze z serwerów Microsoftu jedynie brakujące elementy. Jeżeli wcześniej zostały już zainstalowane jakieś uaktualnienia Explorera, program nie będzie ich ponownie pobierał. Łączna objętość pobieranych plików może wahać się od 11 do 75 MB.

Zobacz również:

  • WordPress 6.5 trafia na rynek. Oto 5 najważniejszych zmian

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1253

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200