IBS wprowadzi ASW Virtual Enterprise

Firma IBS wprowadzi na rynek oprogramowanie przeznaczone dla obsługi nowych modeli biznesowych oraz tworzenia łańcuchów dostaw.

Wrocławska firma IBS wprowadzi oprogramowanie przeznaczone dla obsługi nowych modeli biznesowych oraz tworzenia łańcuchów dostaw. Nowy program umożliwia integrację nieograniczonej ilości przedsiębiorstw, klientów, dostawców, portali i partnerów biznesowych poprzez Internet. Wieloplatformowe oprogramowanie bazuje na IBM WebSphere Business Components. ASW Virtual Enterprise, który jest rozwijany w technologii Java, może być używany jako narzędzie zintegrowane z oprogramowaniem biznesowym ASW, jak również z innymi systemami ERP, oferowanymi przez innych dostawców. Virtual Enterprise obejmuje handel cyfrowy oraz operacje w łańcuchu dostaw w grupie lub grupach przedsiębiorstw i pozwala na bezpośrednią integrację ze wszystkimi źródłami danych, programami, portalami i urządzeniami bezprzewodowymi takimi jak telefony WAP i Palm Pilot. Zawarte są w nim również narzędzia do analiz i benchmarkingu oraz wszystkich zdarzeń, pozwalających na ocenę całego łańcucha dystrybucyjnego i logistycznego. System obsługuje zarówno wirtualne jak i tradycyjne operacje biznesowe.

Udostępnienie nowego kooperacyjnego oprogramowania uzupełnionego o komponenty: Kooperacyjna Sprzedaż, Kooperacyjne Zakupy, Odzwierciedlenie Łańcucha Dostaw i C-commerce, nastąpi na początku przyszłego roku.

IBS Polska

tel. (71) 32 40 876

faks (71) 372 67 23

www.ibs.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200