IBM wprowadza na rynek pakiet oprogramowania Small Business Suite w wersji dla Linuxa

IBM wprowadził do oferty pakiet oprogramowania Small Business Suite for Linux, przeznaczony dla małych i średnich firm. Wprowadzenie tego pakietu w wersji dla systemu operacyjnego Linux jest kolejnym ...

IBM wprowadził do oferty pakiet oprogramowania Small Business Suite for Linux, przeznaczony dla małych i średnich firm. Wprowadzenie tego pakietu w wersji dla systemu operacyjnego Linux jest kolejnym elementem strategii firmy, która chce pomóc tej platformie w zdobyciu uznania na rynku korporacyjnym.

IBM Small Business Suite for Linux składa się z takich aplikacji, jak Lotus Domino 5.04 wraz z WebSphere Application Server, bazą danych DB2 Universal Database v.7 oraz oprogramowaniem WebSphere Homepage Builder.

Przy opracowywaniu aplikacji dla Linuxa, IBM współpracuje z takimi firmami, jak Caldera Systems, Red Hat, SuSE Linux i TurboLinux.

Cena oprogramowania dla serwera wynosi ok. 500 USD, natomiast licencja dla pojedynczych stanowisk sprzedawana jest osobno w cenie 90 USD dla firm zatrudniających do 100 pracowników.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200