IBM odsprzedaje przełączniki firmy Voltaire

IBM zdecydował się dodawać do swoich rozwiązań obsługujących centra danych przełącznik Ethernet 10 Gb/s produkowany przez firmę Voltaire. IBM informuje, że przełączniki Vantage 8500 będą dołączane do produktów linii System Cluster 1350.

Voltaire to znany producent przełączników Infiniband, który poszerzył niedawno swoją ofertę o duży przełącznik Ethernet 10 Gb/s. Urządzenie Vantage 8500 zostało zaprojektowane z myślą o instalowaniu w rdzeniach sieci LAN. IBM zawarł z firmą Voltaire porozumienie i będzie odsprzedawać te przełączniki, dołączając je do swoich pakietów adresowanych dla użytkowników budujących centra danych.

Wcześniej IBM zawarł z firmą Voltaire inne porozumienie przewidujące, że do rozwiązań linii IBM BladeCenter będą dołączane przełączniki kasetowe InfiniBand 40 Gb/s produkowane przez Voltaire. Firma IBM na podobnej zasadzie odsprzedaje również przełączniki Volataire InfiniBand Grid Director 4700.

Zobacz również:

  • Apple po 16 latach może zmienić kultowy element iPhone'a
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200