IBM THINK 2020 odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe

Gwałtowne zmiany wywołane pandemią COVID-19 spowodowały, że wydarzenie THINK 2020 po raz pierwszy w historii odbędzie się w sieci. Decyzja została podjęta w ramach wprowadzania globalnych środków ostrożności oraz zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Świat stanął w obliczu globalnej pandemii koronawirusa (COVID-19). Nowa sytuacja spowodowała gwałtowne zmiany społeczne i gospodarcze. Wiele organizacji z dnia na dzień musiało zmienić sposób funkcjonowania i wdrożyć tryb pracy zdalnej. Firma IBM postanowiła wesprzeć organizacje w tym trudnym okresie czasu oferując darmowy dostęp do wydarzenia. Tegoroczna edycja konferencji IBM THINK 2020 odbędzie się jako dwudniowe wydarzenie transmitowane na żywo w sieci.

IBM THINK 2020 odbędzie się w dniach 5-7 maja 2020, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w czterech równoległych sesjach tematycznych, podczas których poruszona zostanie kwestia powrotu do nowej normalności po zakończeniu pandemii.

Podczas przemówień uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się, jak zaadoptować swoją organizację do panujących obecnie warunków oraz na co zwrócić szczególną uwagę w tym trudnym czasie. Podczas trwania wydarzenia zainteresowane osoby będą mogły potwierdzić swoją wiedzę specjalnymi, uznanymi na rynku certyfikatami.

IBM THINK 2020 to także niepowtarzalna okazja do poszerzenia swojej wiedzy o rozwiązania stosowane w innych organizacjach. Podczas wydarzenia przewidziane zostały specjalne sesje Q&A. Możliwe będzie także spotkanie z członkami kierownictwa firmy IBM, którzy pomogą w podjęciu odpowiednich kroków w celu rozwiązania napotkanych problemów.

W ramach THINK 2020 wystąpią m.in. CEO IBM Arvin Krishna, Prezes IBM Jim Whitehurst, Prezes Zarządu IBM Ginni Rometty, Amal Clooney, Aithan Shapira, Eben Novy-Williams, Robin Hauser oraz wielu innych prelegentów reprezentujących różne rodzaje przedsiębiorstw. W agendzie znajdują się zarówno naukowcy, jak i artyści, innowatorzy oraz dyrektorzy generalni.

Zachęcamy do uczestnictwa w IBM THINK 2020. Zarejestruj się i weź udział w tym cyfrowym wydarzeniu, dowiedz się, jak wyglądać będzie przyszłość i bądź na bieżąco z najnowszymi innowacjami.