IBM Polska najlepszym pracodawcą dla inżyniera

Firma zajęła pierwsze miejsce w 9 edycji rankingu na najlepszego Pracodawcę dla inżyniera podczas tegorocznych Targów Pracy Politechniki Warszawskiej.

W pierwszej dziesiątce w tym roku znalazły się także firmy: Samsung Research Development Center, PKN Orlen, Siemens, HP Polska, Accenture, Mars Polska, Michelin Polska, Vattenfall Heat Poland i Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne. W zeszłym roku zwycięzcą była firma Samsung Research Development Center.

Wyróżnienia zostały przyznane w oparciu o ankiety wypełnione przez ok. 1200 studentów Politechniki Warszawskiej studiujących na drugim, trzecim i czwartym roku. Przy wyborze firmy studenci zwracali uwagę głównie na takie czynniki, jak możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, samorealizacji i rozwoju. Wśród innych ważnych czynników wymieniano również przyjazną atmosferę pracy, możliwość awansu i elastyczne godziny pracy.

"IBM przywiązuje ogromną wagę do rozwoju osobistego naszych pracowników. Możliwość budowy własnej kariery, dostępność szkoleń, atmosfera w miejscu pracy - wszystko to wpływa na ocenę pracodawcy w oczach pracowników. Dlatego bardzo się cieszymy, że właśnie te czynniki znalazły uznanie wśród studentów. Jest to potwierdzeniem słuszności naszej polityki"- przekonuje Izabela Jagosz-Kuchta, dyrektor ds. personalnych w IBM Polska.

W tym roku Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Warszawskiej odbyły się po raz 16. Jest to jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń kierowanych do przyszłej kadry inżynierskiej.


TOP 200