I Spotkanie Architektów i Analityków Biznesowych (SAAB) w Szkole Głównej Handlowej

Praktyczne aspekty architektury biznesowej i jej miejsce w organizacji będą tematami kolejnego spotkania w cyklu konwersatoriów IMPAKT (Interdyscyplinarne i Metodyczne Aspekty Architektury Korporacyjnej) organizowanych przez Zakład Zarządzania Informatyką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2014 r. w godzinach 12.00-17.00. Interaktywne warsztaty, które mają stać się platformą poszukiwania rozwiązań problemów oraz wspólnych wniosków, powinny zainteresować przede wszystkim praktyków: przedstawicieli instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych i medialnych, sektora utilities, pracowników służby zdrowia i firm sektora farmaceutycznego.

Gośćmi specjalnymi tej edycji konwersatorium będą przedstawiciele PKP Informatyka (Tomasz Urbański), AXA (Michał Mroczek), Orange Polska (Bogdan Głuszkowski) oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego (Marcin Naliwajko), którzy będą dyskutować m.in. o wykorzystaniu kanw biznesowych do planowania rozwoju platform informatycznych, rzeczywistej roli architektury biznesowej, modelach konfiguracji wartości oraz zasadach współpracy na linii IT-Biznes. Wykład wprowadzający poprowadzi prof. Andrzej Sobczak z SGH.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla uczestników spoza firm informatycznych i doradczych, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji, która możliwa jest do 3 lutego. Program spotkania i mechanizm rejestracji dostępne są na stronie: www.architekturakorporacyjna.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200