Huawei Eco-Connect Poland 2020

Materiał promocyjny Chmura, sztuczna inteligencja, rozwiązania sieciowe i technologie wspierające budowanie cyfrowego biznesu, najciekawsze innowacje – to tylko niektóre z tematów, które będą poruszane podczas tegorocznej konferencji Huawei.

Huawei Eco-Connect Poland 2020

Fot. Huawei

To wyjątkowe spotkanie - Huawei obchodzi w tym roku 20-lecie swojej obecności w Europie i 16-lecie w Polsce. Dlatego będzie to świetna okazja do podsumowania dotychczasowych działań firmy w naszym kraju – nie tylko w kontekście sprzętu i rozwiązań IT ale także rozwoju, inicjatyw społecznych, edukacji i współpracy z uczelniami wyższymi, w tym Politechniką Warszawską. Na temat najnowszej sytuacji na rynku ICT i o tym, w jaki sposób nowoczesne technologie rewolucjonizują biznes, opowiedzą eksperci IDC. Podczas panelu ekostystemu partnerskiego swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci i praktycy.

Konferencja odbędzie się już 20 października, w formule online, na żywo, w języku polskim. Interaktywna platforma zapewni uczestnikom pełną możliwość rozmów we własnym gronie i bezpośredniego kontaktu z ekspertami, dzięki opcjom czatu czy sesjom Q&A. Będzie można także wirtualnie odwiedzić warszawski POC Lab i porozmawiać z ekspertem.

Ponieważ są to urodziny Huawei, uczestników czeka też sporo zabawy. Pozyskana podczas spotkania wiedza będzie nagradzana w licznych bardzo atrakcyjnych konkursach i quizach – do wygrania będą m.in. laptopy, smartfony, smartwatche i mnóstwo innych fantów, w tym 700 voucherów do sklepu Huawei.

Szczegóły i rejestracja