HostedExchange.pl - usługa hostingu poczty elektronicznej

Firma DCS Computer Consultants Group udostępnia nową usługę biznesowego hostingu poczty elektronicznej z wykorzystaniem Microsoft Exchange Server 2003 i Microsoft Outlook 2003. HostedExchange.pl. jest adresowana do małych i średnich firm, które chcą korzystać z możliwości oferowanych przez serwer Exchange bez konieczności ponoszenia kosztów jego wdrożenia i utrzymania.

W ramach stałej opłaty miesięcznej HostedExchange.pl udostępnia pracownikom firmy skrzynki biznesowe oferujące funkcjonalność poczty elektronicznej, kalendarza, książki adresowej, zarządzania zadaniami i notatkami wraz z możliwością pracy grupowej. W ramach abonamentu użytkownicy uzyskują również licencję na Microsoft Outlook 2003. DCS dostarcza swoim klientom oprogramowanie Outlook 2003 skonfigurowane do pracy z usługą HostedExchange.pl.

Według zapewnień usługodawcy, nowa usługa pozwala na znaczące zredukowanie kosztów posiadania technologii Microsoft Exchange/Outlook (szczegółowa kalkulacja przedstawiona jest nahttp://www.hostedexchange.pl/kalkulacja.html).

Zobacz również:

  • Rośnie liczba dużych centrów danych w Polsce
  • Serwisy streamingowe na celowniku cyberprzestępców

Gwarantowana przez DCS dostępność usługi wynosi 99,5% w skali miesiąca, a w przypadku jej niedotrzymania klienci otrzymują zwrot opłat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200